Nilüfer Ticaret Merkezi 66. Sokak No:8 Nilüfer / Bursa - TURKEY
Tel: 0224 443 52 33      Fax: 0224 443 52 42
info@s-mikron.com.tr
Bizi takip edin
Hakkımızda
S-Mikron Elektronik A.Ş.’nin temelleri 1993 yılında atılmış, sürekli gelişen, kendini yenileyen bir yapı içerisinde günümüz teknolojisinin ciddi takipçilerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Endüstriyel elektronik ve otomasyon alanındaki deneyimini her geçen yıl arttırmakta olan firmamız, ürün yelpazesini de hızlı bir şekilde genişleterek sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.
S-Mikron Elektronik, endüstriyel kontrol ve otomasyon ürünlerinin satışı ve servisinde, geniş ürün çeşidi ve rekabetçi fiyatlarıyla, yüksek kaliteli çözümler sunan bir destek ve tedarikçi adresidir. S-Mikron, rekabetçi otomasyon komponentlerinin sunulduğu katma değerli satışı ve gerçekleştirdiği projelerle, makine üreticilerinin, endüstriyel tesislerin ve sistem entegratörlerinin vazgeçilmez adresi konumuna gelmiştir.
Temel hedefimiz; müşterilerimize otomasyon piramidinin tamamını kapsayan çözümler sunmaktır. Temsilciliklerini ve bayiliğini yürüttüğümüz firmaların ürün grupları; fabrika ve proses otomasyonu için sensörler ve transdüserler, makine güvenliği için ışık bariyerleri ve güvenlik röleleri, HMI operatör panelleri, yapay görme (machine vision) çözümleri, endüstriyel konnektörler, kontrol ve kumanda ekipmanları, elektronik komponentler ve güç elektroniği elemanları, fırçalı ve fırçasız DC motorlar, step ve servo motorlar ile bunların sürücüleri, lineer aktüatörler, sarf malzemeler ile test ve ölçüm cihazlarından oluşmaktadır.
Satış ve pazarlama faaliyetlerimizde uygulama mühendisliğini kavramsallaştırmaya çalışıyoruz. Müşteri ziyaretlerimizde detaylı ürün demolarımız, hem uygulama sorunlarınızın çözümüne yönelik bir süreç başlatmanıza hem de yeni teknolojilerden haberdar olmanıza olanak sağlıyor. Gerek şirket içi gerekse de kurumsal müşterilerimize yönelik eğitim sunumlarımızı sürekli olarak güncelliyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
Tüm ürün gruplarındaki deneyimini her geçen yıl arttırmakta olan firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızla cevap verebilen, beklentileri aşan ürün ve hizmetler sağlayarak onların başarılarına katkıda bulunma amacı güden bir hizmet anlayışına sahiptir.

S-Mikron Elektronik, endüstriyel kontrol ve otomasyon ürünleri satışı ve servisi alanında hizmet verdiği otomotiv, gıda, paketleme, metal işleme, cam, ağaç ve kağıt sektörlerine artık mühendislik desteği de sunuyor. 2010 yılında yepyeni bir yapıya bürünen S-Mikron Elektronik, SICK Sensörler ve ABB Robot işbirliği ile sistem entegrasyonu gerçekleştirmek üzere Proje Geliştirme ve Uygulama Departmanı oluşturmuştur. Bu departman bünyesinde;

• Görüntü İşleme Sistemleri
• Barkod ve RFID Takip Çözümleri
• Makine Güvenliği
• Hacim Ölçüm Sistemleri
• Robotik Otomasyon

uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman teknik ekibimizle otomasyon ihtiyaçlarınızı analiz ediyor, tasarımdan imalata, her aşamada bilgi ve deneyimimizi işimize yansıtıyoruz.
Biz Kimiz? Temsilciliklerimiz Referanslarımız Haberler
Ekibimiz
İbrahim AYDIN
Genel Müdür
ibrahimaydin@s-mikron.com.tr
Ahmet Selim TÜYSÜZ
Ürün Müdürü
ahmetselim@s-mikron.com.tr
Tunahan Tahir ÇAKMAK
Teknik Proje Müdürü
tunahan@s-mikron.com.tr
Ali SAİTOĞLU
Satış ve Pazarlama Müdürü
alisaitoglu@s-mikron.com.tr
Halil İbrahim ARMAN
Satınalma Sorumlusu
halil@s-mikron.com.tr
Melek KALKAN
Muhasebe Sorumlusu
melekkalkan@s-mikron.com.tr
S-Mikron_Elektronik_Katalog.pdf
S-Mikron_Proje_Gelistirme_ve_Uygulama_Brosur.pdf
Bizi takip edin
Ana Sayfa Who Are We?
English